دسته‌بندی نشده

انواع کفش چرم

انواع کفش چرم

انواع کفش چرم

انواع کفش چرم امروزه با تنوع بالایی تولید و به فروش می رسد. بدون هیچ اغراقی کفش صد در صد از جمله مهم ترین بخش هایی است که می توان آن را به استایل و سبک تیپ شخصیتی افراد مرتبط دانست. زیبایی کفش در کنار راحتی آن می تواند یک انتخاب ایده آل باشد.

 آن دسته از افرادی که به ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند. همیشه در انتخاب کفش چرم حساسیت و وسواس بیشتری به خرج می دهند. همان گونه که احتمالا می‌دانید از دیرباز استفاده از چرم یکی از کاربردی ترین ها برای تولید انواع کفش به حساب می آمد.

به گونه ‌ای که حتی امروزه شما برای خرید یک کفش چرم اصل، باید هزینه بالایی را پرداخت کنید تا بتوانید در طولانی مدت با توجه به سلامت پای خود راحتی و زیبایی خاصی را نیز برای آن در نظر بگیرید. البته اگر از حق نگذریم با پیشرفت تکنولوژی حتی صنعت کفش چرم دچار تحولات بسیاری است. به همین دلیل است که امروزه شما، کیفیت و البته طراحی منحصر به فردی را برای تولید انواع کفش چرم می توانید مشاهده کنید.

انواع چرم

  برای خرید انواع کفش چرم شاه در ابتدا باید با ساختار چرم آشنا شوید که معمولا به پوست حیوانات مرده که در عملکرد های متفاوت به شکل خاصی تبدیل می ‌شوند و امروزه برای تولید کفش و دیگر پوشاک مورد استفاده قرار می گیرند، چرم می گویند. ساختار چرم به گونه ‌ای است که شما دوام، استحکام و مقاومت بالایی را می‌توانید در کنار ظرافت بسیار باورنکردنی از این محصول انتظار داشته باشید. قاعدتا چرم انواع متفاوتی دارد که انواع خود کاربرد خاصی را نیز می طلبد.

 پوست گاو، گوسفند و بز هرکدام امروزه در صنعت چرم حرف‌ های زیادی برای گفتن دارند. اما به طور طبیعی چیزی که ما در ایران بسیار با آن سر و کار داریم. چرم بز و گوسفند و چرم پوست گوساله است که کاربرد آن به وفور مشاهده می شود. هم چنین انعطاف پذیری در کنار دوام و سبک وزنی آن باعث شده است که امروزه زمانی که در مورد انواع کفش چرم صحبت می کنیم. افراد یک جنس مرغوب و با کیفیت را در ذهن خود تصور کند. خاطر نشان چرم سبک، نیمه سبک و سنگین در دسته بندی انواع چرم قرار دارند.

انواع کفش چرم

انواع کفش چرم

·        چرم نیمه سبک

معمولا به پوست حیواناتی مانند بز،گوسفند، بره و بزغاله چرم نیمه سبک گفته می شود. چرا که ضخامت کمتری داشته و شما ظرافت خاصی را در ساختار این نوع چرم می توانید مشاهده کنید. معمولا برای تولید برخی از لباس ها استفاده از چرم سبک مورد توجه قرار می‌گیرد. اما برای تولید انواع کفش چرم قاعدتا از چرم سبک آن چنان استفاده ای که مد نظر است به عمل نمی‌ آید.

·        چرم نیمه سنگین

 اما چرم نیمه سنگین را می توان به چرم بدست آمده از پوست شترمرغ  و کروکودیل نسبت دارد که قیمت فوق العاده بالا و البته کیفیت بی نظیری دارد. این نوع چرم نیز، قیمت بسیار بالایی دارد و می‌تواند جزء لوکس ترین چرم ها برای انواع کفش چرم به شمار آید.

·        چرم سنگین

 اما برای ساخت انواع کفش معمولا از چرم سنگین استفاده می ‌شود که از پوست گاو، گوساله، شتر و گاو میش به دست می آید. به دلیل مقاومت و زیبایی این نوع چرم در بین دیگر چرم ها، انعطاف و هم چنین تعادل بیشتری که دارد، شما اگر به دنبال یک کفش با ظاهر زیبا و با دوام بالا هستید بهتر است از کفش هایی با  تولید چرم سنگین استفاده کنید.

·        چرم مصنوعی

 آن دسته از افراد که تنها ظاهر ماجرا برای آن ها دارای اهمیت است از چرم مصنوعی استفاده می کنند. شاید ظاهر مناسبی این نوع چرم داشته باشد، اما کیفیت آن حقیقتا آن چنان مورد تایید نیست. معمولا افرادی که به دنبال پرستیژ ظاهر خود هستند ولی حاضر نیستند به درستی برای این پرستیژ هزینه نمایند، از چرم های مصنوعی استفاده می کنند. به هر حال این نوع چرم نیز در بین تولید انواع کفش چرم نیز جایگاه خاص خود را به دست آورده است.

چرم گیاهی

چرم گیاهی نیز یکی دیگر از انواع گوناگون در بین چرم است و همان طور که از نام آن پیداست، بیشتر از روغن ها و گیاهان به جای مواد و البته رنگ های شیمیایی برای دباغی چرم استفاده می کنند، این نوع چرم سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته و بدون هیچ گونه عوارضی می تواند زمانی که در مورد انواع دباغی چرم صحبت می کنیم، چرم گیاهی را گزینه ای ایده آل مثال بزنیم.

·        چرم جیر

چرم جیر که برای تولید انواع کفش چرم مورد استفاده و کاربرد قرار می‌گیرد، از پوست گوساله و بز به دست می آید که ظاهرا آن یک ظاهر مخملی مانند دارد و البته در بیشترین حالت خود به عنوان آستر در داخل محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار پرز دار بودن چرم جیر از جمله ویژگی های اصلی و متمایز کننده آن به حساب می آید.

انواع کفش چرم

انواع کفش چرم

·        چرم ورنی

نوبتی هم که باشد نوبت به چرم ورنی می رسد، اکثر دختر خانم ها این نوع چرم را با انواع کفش چرم دوران کودکی خود که ظاهری فوق العاده براق داشته است به یاد می آورند. که این نوع چرم نیز از پوست گوساله به دست می آید و شکل ظاهری آن با یک براقیت و شفافیت خاص مورد توجه قرار می گیرد.

·        چرم پوست ماری

 چرمی که از پوست مار و مارمولک نیز به دست می آید. جزء چرم های فوق العاده محکم و بادوام است. به هیچ عنوان دچار آب گرفتگی، کشیدگی و یا ترک خوردگی نمی شود. استحکام این چرم ویژگی خاص آن محسوب می ‌شود. اما از لحاظ قیمتی شما باید چرم پوست مارمولک را بسیار گران تر از چرم پوست مار برای خرید انواع کفش چرم در نظر بگیرید.

·        چرم اسپانیایی

 چنان چه نام چرم اسپانیایی را شنیده باشید. این نوع چرم را می توان در گروه چرم مراکش قرار دارد که این اختیار را دارد. کیفیت مرغوبی را به خاطر ساختار ضد آب و دوام بالایی که دارد از خود نشان دهد. امروزه خصوصا برای تولید کفش های مردانه از چرم اسپانیایی بسیار استفاده می شود.

درجه بندی چرم

حال که با انواع چرم آشنا شده اید. بهتر است بدانید که درجه بندی خاصی برای چرم نیز در نظر گرفته شده است. چرم درجه یک از جمله چرم هایی است که ظاهر آن فوق العاده بدون عیب و نقص است. به هیچ عنوان جای هیچ گونه بریدگی، خراش و ترک بر روی آن مشاهده نمی شود. اگر برای خرید انواع کفش چرم از این نوع چرم استفاده کنید. استفاده طولانی مدت از کفش به مقرون به صرفه بودن خرید شما به شکل واضحی اشاره می کند.

چرم درجه دو به اندازه چرم درجه یک نمی تواند کیفیت مطلوبی داشته باشد. اما شما هر نوع بریدگی و ترک را تنها باید کمتر از یک پنجم چرم در نظر بگیرید. اما با این حال در مقایسه با چرم درجه سه که بیشتر از یک پنجم می تواند خراش و بریدگی را به نمایش بگذارد. کیفیت قابل قبول تری دارد. برای خرید انواع کفش چرم سعی کنید به درجه بندی چرم نیز بی توجه نباشید. تا این چنین، از انتخاب خود پشیمان نشوید.

امروزه شما گسترده ترین طیف رنگی را برای انواع کفش های چرمی می توانید در نظر بگیرید و همین امر، توانسته به حق انتخاب مشتری با تنوع بالایی که وجود دارد بسیار کمک کند. شما برای تمامی موقعیت های رسمی و غیر رسمی می توانید از انواع گوناگون کفش های چرم با خیالی آسوده استفاده کنید.

انواع کفش چرم

انواع کفش چرم

خرید اینترنتی کفش چرم

با پیشرفت تکنولوژی اکثر افراد دیگر زمان زیادی را برای خرید انواع کفش چرم در بازار ها و پاساژ های متفاوت سپری نمی کنند. تنها با یک کلیک کوچک از یک فروشگاه اینترنتی معتبر و با سابقه مدل های موجود را در کنار جزئیات محصول مورد بررسی قرار می دهند. این چنین در کمتر از چند دقیقه زیبا ترین و شیک ترین کفش چرم را به سبد خرید خود اضافه می کنند.

خرید اینترنتی به این دلیل که یک خرید بدون واسطه است، صددرصد می تواند مزایای زیادی نسبت به خرید فیزیکی داشته باشد. توصیه ما این است که برای خرید از یک سایت معتبر سعی کنید قبل از هر کاری تمامی مدل های موجود را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید یک انتخاب منحصر به فرد و البته خاص را برای خرید انواع کفش چرم تجربه کنید.

سخن پایانی

ما در این مقاله هر آن چه که لازم بود را در مورد ساختار چرم و دلیل خرید انواع کفش چرم بیان کردیم. عمدتا امروزه کاربران به این نتیجه رسیده اند که همیشه کیفیت تضمین کننده استفاده از محصول در طولانی مدت است و استفاده طولانی مدت، به مقرون به صرفه بودن خرید محصول اشاره آشکاری دارد.

برای خرید و سفارش انواع کفش های چرم زنانه، مردانه، دخترانه و پسرانه شما تنها باید به یک سایت اینترنتی مراجعه کنید تا بتوانید در کم ترین زمان ممکن خرید خود را قطعی و از مزایای خرید اینترنتی به نحو احسن لذت ببرید. رضایت شما از خرید آنلاین اولین و پربازده ترین تبلیغی است که یک فروشگاه اینترنتی می تواند آن را به بدست آورد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *