دسته‌بندی نشده

اصول خرید کت و شلوار مردانه

اصول خرید کت و شلوار مردانه

اصول خرید کت و شلوار مردانه

اصول خرید کت و شلوار مردانه با توجه به نکات مهم را می توانید یک انتخاب قابل قبول و کاملا مقرون به صرفه برای آقایان در نظر بگیرید. امروزه استفاده از کت و شلوار با استقبال بسیار زیادی از سوی آقایان رو به رو است. آقایان تنها در مراسمات رسمی از کت و شلوار استفاده نمی کنند. بلکه حتی برای بسیاری از مهمانی ها کت و شلوار های مخصوص طراحی شده اند که با توجه به سبک شخصیتی افراد می ‌توان نسبت به خرید آن ها طبق اصول خاصی اقدام نمود.

 شما اگر به راهنمای خرید انواع کت و شلوار مردانه دقت کنید، بدون شک به واسطه کیفیتی که در طولانی مدت مشاهده می کنید. می توانید به مقرون به صرفه بودن خرید خود به سادگی پی ‌ببرید. برای برخی از آقایان خریدن کت و شلوار فرآیند بسیار سختی را به وجود می آورد. اما اگر از پارچه و رنگ مناسب استفاده گردد، صددرصد انتخاب کت و شلوار می تواند انتخابی به جا و بسیار آسان باشد.

انتخاب کت مناسب

ضمن توجه به اصول خرید کت و شلوار مردانه صددرصد انتخاب کت مناسب، جزء ملاک های اصلی برای خرید است. آقایان می توانند برای یک انتخاب معقولانه در ابتدا کت مورد نظر را مورد بررسی قرار دهند. کت انتخابی شما، باید کاملا اندازه و به قول معروف فیت بدن شما باشد. معمولا تنها خیاطان ماهر می ‌توانند کت خود را به درستی طراحی و روانه بازار کنند.

 چنان چه اشکال و عیب و نقص خاصی در ساختار کت وجود داشته باشد، رفع آن چندان ساده و راحت نیست. به همین دلیل در زمان خرید انواع کت و شلوار سعی کنید در انتخاب کت مناسب دقت بیشتری به خرج دهید. حقیقتا جذابیتی که کت به استایل افراد می بخشد بسیار بیشتر از شلوار است. بدین ترتیب برای توجه به اصول خرید کت و شلوار مردانه سعی کنید انتخاب کت را یک انتخاب ساده وگذرا در نظر نگیرید.

اصول خرید کت و شلوار مردانه

اصول خرید کت و شلوار مردانه

·        سرشانه کت

چنانچه به اصول خرید کت و شلوار مردانه توجه کنید، همان گونه که گفتیم انتخاب یک کت مناسب جزء ملاک ‌ها و معیارهای اصلی خرید کت و شلوار به حساب می آید. اما کت نیز قسمت های خاص و البته مهمی را در ساختار خود جای می دهد. قسمت سرشانه را می ‌توان مهم ترین قسمت برای انواع کت در نظر گرفت. به این دلیل که قسمت سرشانه باعث می ‌شود تا هیچ گونه چین خوردگی در قسمت سرشانه ها مشاهده نشود و شما فرم قابل قبولی را بتوانید برای استفاده کت مورد نظر خود به نمایش بگذارید.

·        قد آستین کت

قد آستین یکی دیگر از قسمت های مهم برای انتخاب یک کت مناسب است. قسمت آستین را باید تا قسمتی که دست شروع می شود در نظر بگیرید. حتی اندازه ای که شما برای بیرون زدگی پیراهن از کت در نظر می گیرید، نباید چیزی از نیم سانتی متر کمتر و یا از یک سانتی متر بیشتر باشد. برای داشتن یک تیپ کامل و البته شیک، آقایان باید به اصول خرید کت و شلوار مردانه دقت بسیار بالایی داشته باشند که شناخت قسمت های مهم کت نیز جزء اصول اولیه محسوب می شود و لطفا این نکته را از یاد نبرید که وابسته به قد شلوار شما باید عرض  بزرگ تری را در نظر بگیرید.

اگر قصد دارید از شلواری که قد کوتاه تری دارد، استفاده کنید عرض آن باید طبیعتا کمتر باشد؛ چرا که با توجه به اصول خرید کت و شلوار مردانه نسبت قد شلوار به پهنای آن جزء موارد کلیدی به حساب می آید که به هیچ عنوان نباید آن را نادیده بگیرید.

اصول خرید کت و شلوار مردانه

اصول خرید کت و شلوار مردانه

انتخاب کت و شلوار معمولی

 اما سایز کت و شلوار همان گونه که گفته شد وابسته به سرشانه و قد آن باید برآورد شود و شما اگر به نکات اصول خرید کت و شلوار مردانه توجه کنید، وابسته به انتخاب خود می‌توانید یک کت و شلوار برازنده را به تن کنید. معمولا آن دسته از کت های معمولی که مدل بلند و خیلی کوتاهی ندارند، در حالت ایستاده افراد باید دست را کنار بدن خود قرار دهند، بدین ترتیب، قد کت مورد نظر دقیقا تا سر انگشت شست مشخص می گردد.

 آستین باید به گونه‌ ای باشد که به آن اشاره شد. بلندی یقه نیز باید به شکلی باشد که پیراهن از کت بیرون باشد. قد شلوار نیز به صورتی مشخص می شود که پشت شلوار تا لبه پایین پاشنه کفش امتداد دارد. به هیچ عنوان، در هنگام راه رفتن، چنان چه به اصول خرید کت و شلوار مردانه توجه کنید. جوراب نباید مشخص شود. در اکثر اوقات پیشنهاد ما این است که رنگ جوراب را همراه با رنگ شلوار انتخاب کنید.

انتخاب رنگ مناسب کت و شلوار

نوبتی هم که باشد نوبت یک رنگ مناسب برای انتخاب کت و شلوار است. البته همیشه بحث رنگ جزء بحث‌ های سلیقه ‌ای به حساب می آید. اما شما باید به رنگ پوست خود توجه کنید تا قادر باشید، همگام با اصول کلیدی خرید کت و شلوار مردانه، رنگی مناسب را برای خرید خود انتخاب کنید. به جزء کت و شلوار شما در انتخاب رنگ جوراب و کفش نیز نباید بی دقت عمل کنید.

معمولا جوراب سفید، می تواند برای انواع کت و شلوار با توجه به اصول خرید کت و شلوار مردانه یک مورد عالی به حساب آید. اگر آقایان به تمامی زوایای تیپ خود توجه نمایند، رنگ کفش و رنگ کمربند را می توانند به سادگی با یک دیگر ست کرده تا استایل خود را بسیار شیک و البته با ظرافت به نمایش بگذارند.

سخن پایانی

چنان چه به کت و شلوار مردانه دقت کنید، صددرصد انتخاب شما می ‌تواند با کیفیت و قیمت مناسب همراه شود؛ چرا که در ابتدای خرید، باید کت مورد نظر را به درستی انتخاب کنید، سپس قسمت های مهم هم چون سرشانه و قد آستین را مورد بررسی قرار دهید.

 طبق معیار هایی که در این مقاله به آن اشاره شد، شما بدون هیچ گونه استرس و دغدغه خاصی می توانید از برندهای معتبر کت و شلوار برای مناسبت های گوناگون با رنگ های متفاوت استفاده کنید. اگر از یک سایت اینترنتی معتبر نسبت به خرید کت و شلوار اقدام نمایید. در ابتدا با جزئیات محصول آشنا شوید و سپس با مقایسه قیمت، خرید خود را عملی می کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *